בניית אקווריומים
FacebookGoogle+TwitterYoutube
דף הבית >> אקווריומים >> מאמרים על אקווריום ודגים >> סגולותיו של אקווריום

סגולותיו של אקווריום

הוא יפה, הוא מרשים, הוא ממגנט, הוא הופך מוקד עיצובי בכל חלל בו הוא נמצא. כשמתבוננים בו חשים כיצד שרירי הפנים נרפים וכל הגוף שוקע בשלווה ורוגע וזה לא הכל, תרבויות רבות מייחסות סגולות מיוחדות לאקווריום ולדגים שבתוכו כמו: שפע ושגשוג, הכנסת עוצמה, טיהור אנרגיות, סגולה נגד עין הרע ועוד.

שפע ושגשוג

מים זורמים ונקיים מקושרים בתרבויות רבות לשפע ושגשוג.
תורת הפאנג שוואי ממליצה על הכנסת אקווריום עם תנועת מים תמידית (תנועת המים באקווריום נוצרת משחיית הדגים ופעולת המשאבות השונות

טיהור אנרגטי

תרבויות שונות מעידות על המים כמטהר אנרגטי. מים נקיים וזורמים מנקים אנרגיות שליליות ומותירים חדר רגוע ושלו. האקווריום בעזרת המים הזורמים שבו עוזר לניקוי אנרגטי של חלל החדר בו הוא מוצב. שימו לב לתחושה שלכם כשאתם נכנסים לחדר שבו קיים אקווריום, הרוגע פושט לכל חלקי הגוף והשלווה נוסחת עליכם.
אין זה פלא שגם ילדים היפראקטיביים נרגעים מול אקווריום וילדים בעלי בעיות קשת וריכוז מעלים את רמות הריכוז שלהם לאחר התבוננות באקווריום.

סגולה נגד עין הרע

ביהדות מאמינים שעין הרע לא יכולה להכנס מתחת למים, זוהי גם הסיבה מדוע דגים משמשים סגולה נגד עין הרע. שרשראו בדמות דגים נמכרות לצורך מטרה זו. האקווריום עצמו דוחה עין רעה ולכן מומלץ על הכנסת אקוורום לביתכם ובתנאי שזה יהיה נקי, בעל מים צלולים ודגים בריאים.
ע"מ לשמור על האקווריום נקי מומלץ לבנות אקווריום חכם.

משמעות צבעי הדגים באקווריום

תורת הפאנג שוואי שמה דגש חזק על צבעי הדגים באקווריום כשכל צבע סגולה אחרת.
צבעים חזקים יוצרים אנרגיית יאנג - אנרגיה המקושרת בדר"כ עם הצד הגברי, היא מהירה, חזקה ובעלת עוצמה.
צבעים בהירים יוצרים אנרגיית יין - אנרגיה המקושרת בדר"כ עם הצד הנשי, היא רגועה ויוצרת סביבה נעימה והרמונית
סגולות לאקווריום
כל חקירה עמוקה יותר של סגולה מגלה תחתיה סגולות נוספות כמו: חיזוק היאנג ע"י הכנסת דגים עם צבעים חזקים מעודדת שאיפה, אסרטיביות, רציונאליות ועוד.

לסיכום

נוסף ליופי וההוד החוברים לאקווריום קיימות סגולות רבות ונוספות, את חלקן הבאנו במאמר זה. אם החלטתם לרכוש אקווריום חשוב שתקראו גם את המאמר: מה צריך לדעת לפני רכישת אקווריום
נשמח לענות לכל שאלה בטל' 03-5594510 
או השאירו הודעה ואנו נחזור בתוך 24 שעות